Wczasy w Chłopach

Wczasy w domkach nad morzem mogą być nudne i męczące albo… być niezapomnianą przygodą! Kluczem do sukcesu jest oczywiście odpowiedni nocleg! To, co pragniemy Wam zaoferować to znacznie więcej, aniżeli zwykła kanapa w czterech ścianach. Nasza oferta kryje w sobie coś wyjątkowego… Przedstawiamy Wam wyjątkowe, bajeczne, pełne przygód wczasy w domkach nad morzem. Bałtyk jest pełen tajemnic. 

Złocista, niebywale czysta plaża i błękitne, często wzburzone fale przyciągają do siebie turystów praktycznie z całego świata. Nic w tym dziwnego… Wczasy w domkach nad morzem zaliczają się do jedne z najciekawszych, najbardziej pożądanych i… najwygodniejszych. W naszej ofercie znajdziecie domki, które próżno szukać gdzie indziej. Wygodne, komfortowe, przytulne i w pełni wyposażone – gwarantujemy odpoczynek bez obaw o najprostsze kwestie jak nocleg czy jedzenie. 

Nasze domki doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku rodzin z dziećmi szukających odrobinę ciszy, grupy znajomych pragnących rozerwać się po ciężkim roku akademickim, a także wszystkich osób, które szukają własnego miejsca na nadchodzące wakacje. Wczasy w domkach nad morzem to sprawdzone rozwiązanie dedykowane każdemu, kto marzy o odpoczynku – zarówno na plaży jak i tym nieco bardziej

Urlop w Chłopach

Urlop – miejscowość Chłopy zaprasza! Niezwykle urokliwa, nadmorska wieś rok rocznie przyciąga spragnionych odpoczynku wczasowiczów. Chłopy cieszą się dużym zainteresowaniem rodzin z dziećmi i par szukających spokoju od miastowego zgiełku. Położona na bajeczny Wybrzeżu Słowińskim, w gminie Mielono liczy sobie raptem kilkaset mieszkańców. Nie tylko latem, ale również zimą turyści rozkoszują się tam pięknem Bałtyckiego Morza. 

Urlop – miejscowość Chłopy nadaje się do tego idealnie. Letnie kąpielisko spełnia najwyższe normy – jest w pełni bezpieczne również dla najmłodszych. Ludowe malowidła skryte na dziewięciu uliczkach budzą wyjątkowe skojarzenia, zwłaszcza podczas nocnych przechadzek w świetle księżyca. Na szczególną uwagę zasługuje jednak przystań rybacka. Dzień w dzień małe kutry oferują turystom ryby złowione raptem kilka – kilkanaście minut wcześniej. 

Magii tej niezwykłej miejscowości nie da się opisać w kilku zdaniach. Mimo iż niewielka, kryje w sobie wiele uroku i tajemniczego piękna. W Chłopach czas płynie zupełnie inaczej. Leniwie przesuwające się wskazówki zegara sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi. Wypoczynek – miejscowość Chłopy przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym plażowiczom.